2/366 Тринадцять дзвінків ⠀ Організація табору активної реабілітації має дуже ці…2/366 Тринадцять дзвінків

Організація табору активної реабілітації має дуже цікаву і складну підготовку в якому одним з ключових етапів є підбір учасників. У нас є неписана істина – робити кілька повних резервних списків учасників, адже за кілька місяців підготовки ситуація міняється кардинально. Інколи це сотні дзвінків і відмов. ⠀
Людина погоджується, а потім починає думати і співставляти свої шанси вижити в таборі, вважаючи себе найнещаснішою людиною в світі і ніхто не розуміє наскільки їй складно не розуміючи, що всі ми такі були і відмовляється. За моїми спостереженнями – чим менше ураження, тим більш нещасною є людина.

На фото табір для людей з травмою в шийному відділі спинного мозку, тобто всі досить «увалені фізично». Кожен з тих людей дуже потребував участі в такому таборі, потребував більше за інших. Часто кажуть, що шийники круті і тут я пересвідчився – для відбору 12 учасників знадобилося лише 13 дзвінків. Жоден не відмовився і лише один хлопець не зміг поїхати за станом здоров’я.

Таких людей майже ніхто в Україні не бере на заходи за державні кошти, бо їм потрібен стороння допомога, тому вони нікому не цікаві. На таких заходах досить складно пояснити необхідність більшої кількості тренерів, інколи це 3 людини на 1 учасника. Тому їх немає на вулицях, бо вони не вміють з цим жити.

На даний момент черга з таких людей в нашій базі налічує близько 200 людей. Це тільки ті, про кого ми знаємо і хто заповнив анкету. Їх набагато більше. А ми беремо не більше 10 на рік на даний момент (цього року 4).

Я не поки знаю чи потягнемо ми цього року табір тетра, але мав розповісти про це – на фото люди, яким треба і це був один з «тих самих» таборів.

Наша мета полягає у поступовому збільшенні кількості таборів на місцях, щоб більше таких людей отримали шанс. Ми це зробимо, але без вашої допомоги буде складно.

Підпишіться на сторінку @ngogarua, там ми будемо писати, як можна долучитися до цього. Дякую!Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2/366 Тринадцять дзвінків ⠀ Організація табору активної реабілітації має дуже ці…

log in

reset password

Back to
log in