Басейн «Купава» став доступним для людей на колясках


Чотири роки знадобилося на реконструкцію басейну, яка почалася тоді спонтанно. Наскільки я пам’ятаю, після сильного урагану там впала частина даху. У той час я ще займався саме в ньому, незважаючи на тотальну недоступність, обов’язково три рази на тиждень я був на тренуванні. Тоді я був дуже засмучений фактом закриття, мені насилу вірилося, що він взагалі тепер відкриється…

І ось днями я побачив на сторінці Олени Акопян, що він таки відкрився, та ще й повністю доступний для людини на колясці, нормальній колясці, якщо щось. Безумовно, це великий прорив для Броварів, тепер туди буде набагато реальніше потрапити і можна повноцінно тренуватися.

Але, по традиції, не обійшлося і без “ложки дьогтю”. Канал ICTV у своїх Фактах подав зовсім не вірну інформацію, назвавши басейн недоступним. Присутній в ролику “експерт” явно не сидить на тій колясці, яка дозволить йому повноцінно скористатися підйомником, до того ж, я більше ніж упевнений, що подібні незручності він відчуває буквально скрізь.

Власне, на першому відео можна оцінити як ним можна скористатися. Я дуже постараюся туди заїхати і на власні очі оцінити зручність “як для шийника”, потім зможу сказати напевно. На даний момент я абсолютно чітко бачу, що басейн доступний! Правда з нормами ДБН дружить не скрізь, наприклад, відсутність вздовж поручнів пандуса і контрастних ліній, а також сумнівною скользскістю плитка. При цьому в басейні регулярно займаються з вадами зору. Ну і табличка в туалет, коли вже почнуть говорити ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, а не інваліди.

Ну і в сюжеті чітко простежується корупційна складова, мовляв, вкрадено багато. Можливо, для цього є слідчі органи, а от заперечити факт його доступності, як мінімум, некоректно. Надодачу відео від Олени Акопян:

Мені б таке чотири роки тому!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Напишіть відгук

Басейн «Купава» став доступним для людей на колясках

log in

reset password

Back to
log in