Чому важливо однаково називати свої аккаунти в соц. мережах?


Якщо ви багато постите у Instagram і відповідно там позначаєте певних людей, ці пости мають соціальну значущість і вони мають бути побачені якомога більшою кількістю людей, то буде набагато зручніше для всіх, якщо ваші аккаунти у Instagram, Facebook, VK та Twiter будуть мати один логін, наприклад, мій майже всюди @pchelav.

Нащо таке і чому це зручно?

Знак равлика попереду логіну вже традиційно у більшості соц. мереж означає початок звернення до людини, яке після публікації стане активним посиланням і користувачу до якого звертаються буде надіслано повідомлення що його відмічено, відповідно скоріш за все потрапить на його сторінку і всі друзі будуть це бачити. Тобто, якщо моя дружина посилається на мене під постом у Instagram вказуючи мій логін у ньому @pchelav і після цього ділиться цим фото одночасно у інших соц. мережах, то мене одразу автоматично буде згадано всюди, де мій логін аналогічний тому. В свою чергу у Facebook та VK логін буде автоматично перетворено на повне ім’я відповідно до мови користувача.

Зручно? Вважаю що так. Бо неодноразово спостерігав як це все робиться після публікації шляхом редагування повідомлення в кожній соц. мережі. Витративши 5 хвилин на підбір унікального логіну буде збережено багато часу іншим і точно не будуть “пролітати мимо” повідомлення та фото.

Мої аккаунти Facebook, Instagram, VK та Twitter. Долучайтеся!

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Чому важливо однаково називати свої аккаунти в соц. мережах?

log in

reset password

Back to
log in