«Чи зможу я ходити?» ⠀ Кожен, хто отримав травму задавав собі це питання. Японс…«Чи зможу я ходити?»

Кожен, хто отримав травму задавав собі це питання. Японські студенти з університету Цукіба спробували відповісти на нього інноваційно. Вони створили девайс QOLO, який дозволяє людям з інвалідністю вертикально пересуватись.

QOLO — це мобільний екзоскелет на колесах, у якому є пасивні механізми, що дозволяють сидіти у кріслі колісному або стояти. Мобільність контролюється завдяки верхній частині тіла. Тому людина може рухатися вперед, просто нахиляючи верхню частину корпусу та повертати у будь-який напрям, закручуючи верхню частину корпусу до цього напрямку.

Кенджі Судзукі, член команди QOLO, сказав: “Наш пристрій надає людям з інвалідністю можливість сидіти чи стояти, використовуючи сучасні технології та 3D CAD систему. Це означає, що користувачі крісел колісних зможуть взаємодіяти з іншими людьми на рівні очей, покращуючи своє спілкування та змінюючи спосіб бачення світу”.

Як думаєте, такий пристрій дійсно змінить світогляд людей з інвалідністю?
#wheelchairinnovation

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«Чи зможу я ходити?» ⠀ Кожен, хто отримав травму задавав собі це питання. Японс…

log in

reset password

Back to
log in