Чи знаєте Ви, чому ваша коляска так легко котиться? ⠀ Все це завдяки підшипникам…Чи знаєте Ви, чому ваша коляска так легко котиться?

Все це завдяки підшипникам в колесах. Якщо вони в гарному стані, то коляска їде легко і без зайвих звуків. Якщо ні, то кожна подолана відстань нагадуватиме важке тренування в спортзалі.

🔸Підшипник — це конструкція, що складається з двох металевих кілець з жолобами, між якими розміщені кульки, а також захисною пластинкою, яка захищає весь механізм від пилу та бруду.

🔸Підшипники розташовані як в передніх, так і в задніх колесах, а також в стаканах, які допомагають обертатися вилкам, завдяки яким коляска повертає праворуч чи ліворуч.

🔸Підшипники, які розташовані в передніх колесах, є найбільш вразливою частиною коляски, адже вони розташовані досить близько до землі, тому в нього попадає пил, вода, багнюка, а волосся, що намотується на вісь колеса, затримує увесь бруд.

Таке «чудове» поєднання усіляких залишків виводить підшипник з ладу — він починає хрустіти, пищати, а колеса важко крутитися, тому ми швидше втомлюємося.

Дуже важливо правильно доглядати за підшипниками:
✔️періодично чистити колеса
✔️прибирати з осей волосся, що намотується
✔️витирати бруд

Як це робити і як часто ми розкажемо в наступних публікаціях.

А як часто ви обслуговуєте свою коляску?🤔


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Чи знаєте Ви, чому ваша коляска так легко котиться? ⠀ Все це завдяки підшипникам…

log in

reset password

Back to
log in