«Флешмоб» як традиція на ТАР і не тільки


Одного разу в червні 2015 року на першому таборі АР на базі ЗРСЦ нами було вигадано нове завдання для наших учасників – поставити танцювальний «флешмоб» (може він і не флешмоб насправді, але прижилося) в якому будуть залучені всі учасники табору включно з інструкторами та сервісом. Це виявилося настільки цікаво і круто, що після цього кожен табір включав в себе таке завдання.

Перший флешмоб встановив такий формат, що більшість рухів відтворює слова пісні жестовим язиком, тому що саме в цей час з нами на базі готувалася до змагань дефлімпійська збірна України з тхеквондо. Саме вони прийняли активну участь в розробці рухів, хоч і не були учасниками табору, але їм ідея сподобалася, і вже потім прийняли участь в самому танці. Пісня була обрана не випадково, адже в той час активно розгорталися бойові дії на сході Україні і Pray for Ukraine Злати Огневич була наче криком українців!

Пройшло більше року з того моменту і ця ідея отримала новий поштовх… Організатори церемонії проводів нашої Паралімпійської збірної до Ріо на чолі з Валерієм Михайловичем Сушкевичем згадали про цей флешмоб і вирішили провести його на Майдані незалежності. Він був трошки переформатований, став справжнім флешмобом, тривав протягом усієї пісні, залучено було кількасот людей і найголовніше – танцювали ми його під спів самої виконавиці хіта – Злати Огневич, на головній площі країни – Майдані незалежності, і транслювався він в прямому ефірі на UA:Перший.

Дуже круто! Ось так табір АР вніс таку собі родзинку в цю програму…

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 4

  1. Пам”ятаю,дуже добре,і коли відтворювали його з паралімпійцями на проводах збірної,то серце калатало.Який розвиток та ідея отримала!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«Флешмоб» як традиція на ТАР і не тільки

log in

reset password

Back to
log in