Гіперопіка«а сегодня в завтрашний день не все могут смотреть… Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать»

Не всі зрозуміють, хто мав би, але все одно дякуємо Доступно.UA)

Ану зізнавайтеся, у кого були проблеми з гіперопікою близьких людей? А з боку зовсім незнайомих? Чи може ви – та сама людина, яка так хоче про всіх піклуватися? 😏

Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

  1. Надто лайтово описано. Гіперопіка це коли тобі з людьми спілкуватись не дають та навіть спробувати завести стосунки і не дай бог ти поїдеш кудись і не скажеш куди і без супроводу, хоча ти цілком можеш це зробити. Гіперопіка це постійна брехня і маніпуляція. Це є видом домашнього насилля і нічого смішного та цікавого тут нема. А коли ти намагаешся протестувати, то проти тебе налаштовують усіх навколо. Це коли кажуть іншим за твоєю спиною як правильно з тобою спілкуватись і чи варто взагалі. Це психічна хвороба. Я би сказав, що з такими робити потрібно, але мене забанять за провокації. Нічого тут смішного нема. І усі гіперопекуни жахливі сцикуни, які ладні йти на все, вби тебе втримати, буквально на все, тож навряд тут є щось смшне.

  2. час назад я случайно увидел этот выпуск на ютубе, а 15 миут назад впервые увидел вашу страницу =) совпадения )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гіперопіка

log in

reset password

Back to
log in