ІнваФішки на Стажуванні-2015 в POPEL Interactive Agency


Так склалися обставини, що дізнавшись про Стажування2015 від POPEL Interactive Agency я вирішив написати всі проекти, які могли б бути цікавими і потребують “великого оновлення”. На жаль, сайт ГАРу не пройшов відбір, хоча саме його я хотів бачити там в першу чергу (я маю надію що згодом ми все ж таки знайдемо варіант його оновити), проте обрали мої ІнваФішки, чим вкотре підкреслили його значущість.

Я дуже вдячний організаторам цього чудового заходу, який дійсно для мене відкрив правильний підхід до створення дійсно професійного дизайну сайтів і, що дуже важливо, до його презентації. І хоча я особисто був присутнім тільки в день презентації свого проекту, але уважно слідкував за перебігом всього процесу і насправді я дуже вражений, як в такі короткі строки ці стажери виконували такі професійні роботи. Це дійсно надзвичайний досвід для кожного розробника сайтів. Наприкінці мав в нагоду сказати невеличку промову і подякувати всім.

Fedoriv HUB

Трохи детальніше на сторінці Стажировка-2015 і на офіційній сторінці агентства в Facebook. В цілому для мене починалося з посилання на цей пост, коли ми шукали волонтерів на Табір активної реабілітації:

https://www.facebook.com/PopelInteractiveAgency/photos/a.543131592397860.1073741825.462238810487139/969120636465618/?type=1&theater

Я знайшов в собі сили написати і це дало ось такий результат:

В рамках Стажировки-2015 свое видение редизайна сайта «ИнваФишки» представили 6 команд: Внуки Иттена (ментор — Александр…

Опубліковано POPEL Agency 4 вересня 2015 р.

Я вже обрав варіант, який мені сподобався більше всього і який ще мають доробити. Детальніше про це після кінцевої презентації 12 вересня.

Ну і тут сама презентація робіт від 6 команд – дві надзвичайно вдалі!

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

  1. Виталик, поздравляю!!!! Очень приятно наблюдать за Вашими достижениями и за тем как высоко ценят Вашу работу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ІнваФішки на Стажуванні-2015 в POPEL Interactive Agency

log in

reset password

Back to
log in