Інвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справІнвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справді роблять

Ми – не хоробрі. Коли мова заходить про людей з інвалідністю, пересічна людина починає сипати компліменти: «Хоробрі, мужні, надихаючі!».

Не варто хвалити нас лише за те, що ми живемо. Похід в магазин за молоком вимагає від мене мужності не більше, ніж від будь-якого з вас.

© Стелла Янг

Паралічненько як завжди потурбувалося про Ваші очі і адаптувало субтитри нормальною термінологією. Не радимо дивитися оригінал на сайті TED, а також шукаємо авторів тих перекладів, щоб пояснити різницю (якщо самі не відчують).

З любов’ю, #Паралічненько!Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Коментарі 2

  1. Дякую! Чудова промова. У мене, до речі, були підозри щодо усіх цих штампованих “Сильна та мужня людина, що надихає нас на боротьбу з щоденними невдачами”., та ставлення до цього “субъ’єктів надихання”. Мені здавалось, що це може виглядати якось не дуже тактовно, чи зневажливо до особистості людини.

Напишіть відгук

Інвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справ

log in

reset password

Back to
log in