Історія друга: пересісти на електричну коляскуІсторія друга: пересісти на електричну коляску

За своє життя я лише двічі сідав в електричну коляску (це другий раз) і мабуть цьому в більшості завдячую своїй нинішній самостійності. Раніше я був жорстким противником того, але зараз розумію, що є ситуації, коли це єдиною можливістю бути мобільним в переміщенням.

Я і далі залишаюся прихильником активної коляски і вважаю, що саме вона має бути основною дня переміщення в рамках квартири і на невеликі відстані. Адже саме вона вимагає постійної підтримки фізичного стану і з кожним днем я відчуваю, що стаю сильнішим і можу долати не тільки більші відстані, але й більші перепони.

Щодо техніки пересідання, то на відео я це роблю вперше, пересісти з коляски на коляску для мене важко, тому я роблю це через ліжко або, в даному випадку, через кушетку. Все те саме, трохи підсідаю, щоб не зачепитися за край подушки і потім одним різким рухом пересісти до кінця.

З нюансів: коляска стоїть як вкопана, тому зручно. На відео не зняли, але для того, щоб підсісти варто поставити другу боковинку.

Штука зручна, але робить трохи ведмежу послугу, бо не вистачає активних рухів тулуба і всього іншого, що рухається. Плюс спастика, весь час трухає, чого немає в активці.
#ІнваФішки #DisTips #quadriplegic

 Source

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Історія друга: пересісти на електричну коляску

log in

reset password

Back to
log in