Коли ти не ще визначився…


Коли ти не ще визначився…

Є такі люди, ім’я яких не можна називати в нашому культурному просторі Так от ми вже писали про місця для жінок, вони зазвичай межують з місцями для людей з інвалідністю. Ми не знаємо за якими критеріями визначається вагітність і право паркуватися на цих місцях, певно виключено візуальна оцінка, хоча не можливо, що є якась довідка від лікаря, але мова не про те.

Не зважаючи на високі штрафи та “загальну цивілізованість”, за кордоном ця проблема також існує, хоч і в меншій мірі. Звісно, є невеличкий шанс, що за кермом цього авто вагітна жінка з інвалідністю, але ж і це не привід так паркуватися :)

Загалом, впевнені, що там саме пацієнт #паралічно

Дякуємо за надіслане фото Uliana Pcholkina, яка має рацію)Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Не скажу за беременных, но с синенькими местами ситуация троякая, на мой взгляд. С одной стороны, среднестатистического водителя понять можно. Ему в бытность “людину з інвалідністю” приходится встречать не часто. Может быть вообще пару раз в жизни довелось. По этому, видимо, синий знак может восприниматься подобно знаку “парковка для инопланетян”, с похожими шансами занять законное место представителя инопланетной цивилизации. С другой стороны, оно и хорошо что встречаются не часто. Лучше бы вообще не встречать и знаков таких не иметь. Ну а с третьей, это никак не решает проблему парковки людей с безграничными возможностями. Выхода из этой ситуации не вижу кроме как сжигать авто нарушителей:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коли ти не ще визначився…

log in

reset password

Back to
log in