Люблю я мрійників – не встиг Ілон Маск презентувати нові досягнення по проектуЛюблю я мрійників – не встиг Ілон Маск презентувати нові досягнення по проекту #Neuralink, як вже приготувалася черга з готових випробовувати все це на собі.

Постсовок, загалом, ідеальне місце для проведення будь-яких випробувань на людях, які звикли вірити всьому, що їм пообіцяють. І не важливо – політика це чи здоров’я, гірше ж не буде.

Звісно, це не стосується безпосередньо Маска, він прекрасно розуміє недосконалість свого продукту та кількість роботи попереду.

Проте ця інформація мала кому цікава, якщо тобі на вуха повісили “надію”, як це багато років роблять в інституті нейрохірургії та інших установах для заробітку коштів, встановлюючи абсолютно неефективні і бездоказові електростимулятори. При тому за ваші ж гроші.

Це неподобство триває роками. Людям за шалені кошти ставлять їх, хочете більшої “ефективності” – поставимо два. Виймати – теж покладіть, але на то грошей вже шкода, тому так і живуть з мертвими стимуляторами в середині.

Коли я тільки отримав травму, якийсь петербурзький університет активно просував в Україні тему стволових клітин та їх надзвичайної ефективності. Було зіпсовано життя багатьом людям, які повірили. Експеримент не вдався, але й надалі їздять. Добре, що українці стали страждати менше.

Тепер черга розібратися зі своїми.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Люблю я мрійників – не встиг Ілон Маск презентувати нові досягнення по проекту

log in

reset password

Back to
log in