Мамкін експерт (на фото читати знизу-вверх) ⠀ Є така категорія людей, які вважаю…Мамкін експерт (на фото читати знизу-вверх)

Є така категорія людей, які вважають, що наявність коляски під дупою автоматично робить людину експертом з доступності/інклюзії і всього іншого. З іншого боку є люди, які маючи під дупою коляску, так само вважають себе експертами з доступності/інклюзії тощо. Зрозуміло, що жодних сертифікатів другий не має, швидше за все і в очі не бачив Державні будівельні норми.

Коли ці дві особи зустрічаються, то в більшості випадків виходить якесь лайно. І якщо першу особу можна якось виправдати тим, що вона довіряє рівню експертності, то другій людині неможливо побачити безвідповідальність.

Чому виходить лайно?
– швидше за все такий #експерт буде міряти по своїх фізичних кондиціях
– в більшості випадків ці кондиції значно перевищують «середню температуру по палаті»
– надаються поради на власний розсуд, які швидше за все не визнані в експертному середовищі.

Наше звернення просте:
1. Людям, які турбуються про доступність своїх закладів обираючи людину, яка проводитиме аудит, поцікавитися про рівень її знань. Як мінімум на які документи вона спирається.
2. Людям, які надають рекомендації свідомо підходити до того і системно готуватися, відвідуючи тренінги і читаючи відповідну літературу.
3. Обом цим людям пам’ятати, що доступність – це не тільки пандус і туалет, існує дуже багато видів інвалідності і до кожної є свої вимоги. Тому кращим варіантом буде залучення кількох експертів для проведення якісного аудиту!

Ну і для розуміння – в Україні є лише одна людина, яка має міжнародні сертифікати і може називати себе експертом. Звати його Ярослав Грибальский, якщо той експерт навчався в нього, то це може бути певним знаком якості.

Будьмо свідомі, щоб #паралічненько не було про що писати.
За фото дякуємо @ragu_liSource

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мамкін експерт (на фото читати знизу-вверх) ⠀ Є така категорія людей, які вважаю…

log in

reset password

Back to
log in