Мій особистий біль – Валера. ⠀ Травму має понад рік, ми з ним познайомилися ще в…Мій особистий біль – Валера.

Травму має понад рік, ми з ним познайомилися ще в реанімації, коли я до нього приходив на перший контакт. Дуже важкий, досі. Я не очікував такого розвитку подій коли бачив його вперше. Тут можна багато міркувати чому так, але маємо таку ситуацію.

Окрім страшних контрактур, пролежнів і проблем з легенями, до всього цього щастя він майже повністю втратив слух. Причини можуть бути різні, є кілька варіантів, але це факт.

Можете уявити життя, коли руки майже не працюють, лікті не розгмнаються, в тебе стоїть трахеостома, яка не дає можливості говорити, хоч в нього і непогано це виходить навіть за таких умов, а єдиною можливістю зрозуміти інших є читання по губах. Мені страшно уявити, не знаю як вам.

Поки до глобальних питань не переходимо, вирішую локальні – хочу подумати йому можливість комунікації, як мінімум інтернет, бо дивитися телевізор не варіант. Сидіти не може, тому будемо мудрувати штатив до ліжка на якому треба закріпити планшет. Питання зі стілусом відкрите, адже треба придумати ефективний варіант, щоб можна було легко самостійно використовувати в будь-який момент. Без залучення сторонньої допомоги.

Потреба наступна:
1. Мізки, які могли б допомогти це реалізувати
2. Планшет нормальний, щоб це не було черговим знущанням над людиною
3. Стілус до нього та відповідне кріплення
4. Надійний штатив, який можна прикріпити до ліжка

Є ідеї. Хто має можливість посприяти прошу коментувати та шерити, або написати мені. Не знаю чи доцільно давати номер картки, якщо готові так, то кину в коментарях або в приватні.

Заздалегідь дякую вам! На фото рука Валери в максимальному куті відведення. Прізвище не пишу, бо погодження не просив, власна ініціатива.
Сподіваюся потім він сам тут напише вам дякую!Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мій особистий біль – Валера. ⠀ Травму має понад рік, ми з ним познайомилися ще в…

log in

reset password

Back to
log in