Mobi – Компактна футуристична коляска майбутнього


Mobi - Компактна футуристична коляска майбутнього

Обожнюю подібного роду концепти, завдяки яким можна подивися у майбутнє. І хоча хотілося б вірити в те, що травми спиного мозку та інші захворювання все ж таки навчаться лікувати у недалекому майбутньому, але й новітні засоби для перміщення теж нехай випускають. Тим паче, що сам автор концепту The Mobi Electric Folding Wheelchair позіціонує його також і для людей похилого віку, якім важко пересуватися ногами на далекі відстані.

Mobi - Компактна футуристична коляска майбутнього
The Mobi Electric Folding Wheelchair – це новий компактний вид інвалідних колясок, який розробив студент університету Монаш – Джек Мартініч. За його спостереженнями сучасні інвалідні коляски навіть у складеному стані займають доволі багато місця, а електроколяскі взагалі дуже громіздкі, тому він вирішив створити таку модель, яка була б компактною і, до того ж, мала б електро-привід.

Mobi - Компактна футуристична коляска майбутнього

За основу він обрав звичайну коляску активного типу, яка приводиться у дію за допомогою рук, але електронні системи, типу e-motion, будуть допомагати та облегшувати рух коляски. Також новітньою є система балансування, яка буде контролюватися за допомогою гіроскопу, як в усім відомих Segway.

Mobi - Компактна футуристична коляска майбутнього

Як ви можете бачити у неї повністю відсутні спиці, а вся рама зводиться до сидіння та підставок під ноги. Сидіння виконане із пєнополіуретану та може бути покрите вінілом, неопреном або кожею, в той час як підніжка має шиповану та текстуровану основу. Основним моментом, звісно, вистпає її компактність – вона може легко транспортуватися – у складеному стані вона займає місце двох коліс разом.

Технічні характеристики Mobi
Технічні характеристики Mobi

І хоча питань вона в мене викликає дуже багато, не дивлячись на це, мені було б дуже приємно мати в себе в “гаражі” подібне чудо творчої думки.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Mobi – Компактна футуристична коляска майбутнього

log in

reset password

Back to
log in