Ми вже зазначали, що одним з ключових елементів будь-якого крісла колісного є пі…Ми вже зазначали, що одним з ключових елементів будь-якого крісла колісного є підшипники. Вони знаходяться не тільки в колесах вашої коляски, але й в стаканах, які допомагають обертатися вилкам, завдяки яким коляска повертає праворуч чи ліворуч.

Підшипники є доволі вразливою частиною коляски, бо розташовані досить близько до землі, тому в них може потрапляти пил, волосся, вода та багнюка. Якщо такий бруд буде часто попадати, то невдовзі підшипник почне погано крутитись, при їзді коляску тягнутиме в один бік або взагалі не буде можливості її повертати.

Для того, щоб зменшити вплив цих зовнішніх факторів на більшості колясок використовують ковпачки на стакан для коляски, що захищають та справді суттєво продовжують строк експлуатації підшипників і, відповідно, економлять вам гроші та сили.

На жаль, дуже часто вони втрачаються під час складання/розкладання коляски й інших маніпуляцій, а купити нові оригінальні дуже важко. Саме тому ми розробили та виготовляємо за допомогою 3D-друку ковпачки на стакан для коляски Panthera, які повністю виконують заявлену функцію та не псують зовнішнього вигляду.

Потрібен ковпачок на іншу коляску?
Пишіть нам будь-яким зручним для вас способом. Ми можемо зробити ковпачки на замовлення для вашої коляски, для цього нам потрібні лише розміри.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми вже зазначали, що одним з ключових елементів будь-якого крісла колісного є пі…

log in

reset password

Back to
log in