Нашому спецагенту Світлана Патра вдалося зробити знімки із санаторію, ім’я якого


Нашому спецагенту Світлана Патра вдалося зробити знімки із санаторію, ім’я якого не можна називати, але ви все зрозумієте по фото. Там нам пропонують провести оздоровлення, судячи з побаченного, можливо останнє.

Бек ін юсср, це перше що прийшло на думку, тому тим, хто хотів “померти в росії”, але не встиг заскочити до Криму, мабуть відпочинок буде довподоби…

Лише три факти + бонус (коментарі під фото)

Цілком очікуванно. Не дарма життя не дає мені шансів і часу поїхати оздоровитися, бо потім ще й лікуватися доведеться, а може вже й ні. #паралічно в усій красі!

І так, ми чудово розуміємо, що грошей там зробити євроремонт немає, але ж, бля, як в такі умови взагалі можна людей пускати??? Це стосувалося і Бурденко доречі.

Це ж санаторій “спинального” профілю, тих самих спинальників, у яких через одну подряпину на сідниці на такому стільці, за кілька тижнів до повернення додому вже може розвинутися пролежень чи не 4 ступеня.


Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 9

  1. в данном санатории я лечился с 92 по 2008 год (мне помогло я там начал ходит. у меня ДЦП) он НИКОГДА до момента потери Крыма не принимал спинальников и шейников… то что ему дали “Синальный тип” это канешно пиз….ц. но инфраструктура там под этот тип Нуливая.

  2. Мої друзі зараз там, вони якраз з цього профілю. Розповідають, що крім умов, ставлення до них – жахливе. Кілька років чекали туди путівку, а тепер шукають, як швидше звідти втекти.

  3. Если ты шейник и ты не можешь обойтись без посторонней помощи пересесть, одеться, раздеться и т.д. то можешь даже не думать про этот санаторий! Там 1-2 санитара(мужика) на весь санаторий, которые должны работать за 10-х… Навыков по обращению с такими людьми об этом и речи даже не может быть!
    Условия “назад в 80-е”, Лифты работают, но ломались чуть ли не каждый день по несколько раз, мне аж поднадоело пешком по ступенькам с 3го этажа прыгать каждый раз, так как другие лифты в потоке словить не реально вообще! Единственное что там нормальное, это питание)))

  4. То може слід петицію написати міністру охорони здоров,я та міністру соцполітики. Навіщо з нас знущаються? Нехай роблять для нас умови, і тільки тоді дають путівки. Нехай вчаться працювати. .Якщо виграли тендер, то зобов,язані обслуговувати як треба. А то ми возмущаємось в соцсєтях, а що далі? Хто це читає, крім нас?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нашому спецагенту Світлана Патра вдалося зробити знімки із санаторію, ім’я якого

log in

reset password

Back to
log in