Ніколи не здавайся!


Мотивація – це те що рухає нас вперед. Без правильної настанови дуже важко щось змінювати. Дане відео свідчить про те, що обмеження лише нашій голові…

Не бійтеся мріяти та найголовніше діяти і все буде кращим чином! Травма – це ще не кінець життя, доведено тисячами людей!

Уляна Пчолкіна – спортсменка, активістка і, віднедавна, ведуча новин на українському телеканалі NewsOne.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Публічно, краще Тебе Уляна, презентацію необмежених можливостей, ще ніхто цього не представив! Це було вільно, безперешкодно, природно, легко, жваво, необов’язково, невимушено, відкрито, запросто, незалежно, легко, без зусиль, розкуто! Якщо за станом здоров’я залишиться жити до заходу сонця, цю мотивацію до руху вперед, нічого не зупинить, твоя сила, воля до життя дасть можливість зустріти світанок! Ти неперевершена. Я підтримую і допомагаю людям з обмеженими фізичними можливостями (ЛОФВ), колегам і друзям, які сміливо, свої проекти, перетворюють в “Американську мрію” — ідеал свободи і можливостей! Ніколи не здавайся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ніколи не здавайся!

log in

reset password

Back to
log in