Обіцянки – цяцянки


Якось минулого року викладав я відео зустрічі з власником кафе #cityfresh Веранда в #Буча щодо недоступності їх закладу. Відео десь тут:

Тоді обговорили різні варіанти можливого вирішення цього питання і мене запевнили, що до 1 вересня все буде #доступно, але я мабуть не вловив, що це перше вересня настане через рік. І кафе цього вже не буде існувати, і всю площу якісно оновлять, а новий власник, мабуть, зробить ту доступність на свій погляд. Теж, мабуть, бо будівельники, які там оберталися не знають хто відповідає і за чиї кошти, тільки сказали “нам так сказалі дєлать”, ну ви знаєте як воно зазвичай…

От нарешті 1 вересня, пройшов рік, мішн компліт, так сказать 😭

Навіть коментувати важко, ми з Uliana Pcholkina мабуть не френди Сему. Коментуйте самі! І знову #паралічноВіталій Пчолкін в Facebook

 

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
1
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 9

  1. Походу строительство пандуса вопрос повышенной сложности, что проще кафе продать, чем пандусы ото строить :)))

  2. Когда они заканчивали я как раз шла с коляской и думала “много хорошего “про всех кто утвердил это,там нет ни одного спуска ,совсем,вообще…..а если хочешь спуститься или подняться то необходимо делать огромный круг,очень печально что кладут дорогую плитку и не предусмотрели спусков !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обіцянки – цяцянки

log in

reset password

Back to
log in