Отправка коляски из Евпатории – Новая почта облажалась


1

Вот такие дела, надо было отправить коляску из Евпатории и так как некоторые ребята страдают херней, то процесс этот значительно усложнился. Конечно хорошо, что перевозки вновь действуют, но предупреждения не очень радуют… Так, попросив друга отправить коляску через Новую почту, выяснилось, что они не отправляют такого без специальной коробки, которой у них, естественно, нет. Мол, на “границе” не пропустят.

После долгих переговоров с работниками и их руководством, ни о чем хорошем не договорились. Просьбы найти коробку, объяснения что человек нуждается в ней – остались неуслышанными. Пришлось обратиться к другому перевозчику…

Компания Ин-тайм без проблем взяла груз на отправку, причем без всяких коробок, обошлось стандартным обматыванием пленкой. Пожалуй, единственным неприятным моментом явилось то, что очень настойчиво просили документы на коляску. Объяснив им, что документов нет и быть не может, так как коляска БУ, да еще и делалась на заказ, были услышаны такие слова – “Тогда мы не виноваты если ее конфискуют”.

Перевозка по-русски?! В общем приехала, все ок, но осадок остался, так как до последнего были переживания.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 4

  1. Була аналогічна проблема при відправці з Хмельниччини на Дніпропетровськ. Мотивувалосьтим, що може пошкодитись як сам візок так і інший вантаж. Запропонували збити каркас – влетіло в копійку (суму не пам’ятаю). Схожі випадки (та ж Нова Пошта) Дніпропетровськ-Євпаторія – просто замотане плівкою, та ж Хмельниччна – закрив добре всі гострі кутки і те що виступало, потім плівкою і все ОК :)
    З теперішньою ситуацією в Криму, напевно, чим краще запакуєш, тим більше будуть придиратись :(

  2. Як на мене – це свідчить про відповідальність за вантаж! Правда в різних містах відносяться по різному. Особисто в мене (м. Нетішин) сервіс на високому рівні: допомагають принести вантаж в авто, допомагають з перевіркою і т.д. Вічливі! Чого не скажеш про деяких клієнтів :)

    1. Я чудово розумію, але тут потрібен кваліфікований підхід! Мені потрібно було дуже швидко переправити візок, а вони не дали це зробити згідно з правил, які самі ж не можуть дотриматись. Як так – немає коробки в якій повинно перевозити? Навіть не намагались її пошукати в інших точках. Тому для мене це велика втрата часу, при чому не мого часу…

    2. Мені показали всі розміри коробок і самі запропонували збити каркас (до речі я тобі відправляв 2 рами), запитали чи я не хочу дома зробити сам якийсь каркас, я відмовився. Та на слідуючий раз я вже приїхав з своїм пакунком :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отправка коляски из Евпатории – Новая почта облажалась

log in

reset password

Back to
log in