“Пандуси” в ТЦ “Більшовик”


Нещодавно довелося прогулятися по ТЦ “Більшовик” в м. Київ, хто там не був – він складається з двох корпусів, які з’єднанні переходом на рівні 2 другого поверху. Так от виявляється, щоб потрапити з одного в інший треба пройти справжній квест, але людини на колясці цей квест закінчується в терміналі Б при підході до ліфту.

Ступені які заважють проходу Ось єдиний варіант "проїхати" там

Вісім вкрай неприємних сходинок і якісь незрозумілі направляючі, якими ніхто не зможе скористуватися унеможливлює доступ для людини на колясці в інші зали, в данному випадку, ми йшли до фуд корту.

Ось це чудо повинно замінити пандус
Ось це чудо повинно замінити пандус

 Дуже хотілося би побачити, як за задупкою архітектори ми повинні цим користуватися… До речі, зверху сидить охоронець, який дуже уважно спостерігав за тим, що ми будемо втрьох на колясках робити, поки ми шукали хто поможе. Тому якщо ви хочете перекусити в Більшевику, то шукайте парковку десь в корпусі А.

Парковка для людей з інвалідністю – біля корпуса Б їх аж дві, які відгороджені і на них зппарковані зазвичай представницькі автівки без відповідних знакіи, ось так.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 5

  1. Vitaliy Pcholkin
    Я ще до травми там блукаючи шукав той перехід, то вас точно був квест ))) до речі, не думав, що Більшовик не пристосований…

  2. Я часто буваю в ТЦ Більшовик, але я користуюсь лише будівлею “Б”, так як в будівлю “А” немає жодного доступного входу. Там скрізь сходинки, і з центрального входу і з парковок. Скрізь по декілька сходинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

“Пандуси” в ТЦ “Більшовик”

log in

reset password

Back to
log in