Перехід не для “всіх”


Гарне відео поганої роботи в Дніпрі зробили активісти. Нещодавно завершилося будівництво надземного переходу по проспекту Слобожанському у м. Дніпропетровськ, яке тривало не один рік. За проектом перехід має замінити наземний пішохідний перехід, який зараз сповільнює насичену вулицю.

Як бачимо в результаті існує велика проблема, людина з інвалідністю по суті не має можливості перетнути проспект через те, що проектом не було передбачено встановлення ліфту, вирішили обмежитися скаломобілем,який може перевезти дуже обмежену кількість колясок.

В штате сотрудников, которые будут заниматься надземным переходом будут по меньшей мере два специалиста. Среди них – оператор техобслуживания. В его обязанности, в частности, входит и помощь людям с ограниченными физическими возможностями.

Роботу працівників можна оцінити у вищенаведеному відео, кваліфікацію обговорювати не бачу сенсу.

Отже, проблеми очевидні:

  • Відсутність ліфтових кабін;
  • Не підготовлений персонал.

Для людей з інвалідністю всі переходи, які не є наземними мають суцільні мінуси і навіть за наявності ліфтових кабін ніхто не гарантує їх постійну роботу, отже можливість перетнути проспект також дуже примарна.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перехід не для “всіх”

log in

reset password

Back to
log in