Підтримуючи флешмоб Дмитро Щебетюк ділюся своїм болем


Підтримуючи флешмоб Дмитро Щебетюк ділюся своїм болем – кожного дня #менеГвалтують – це роблять органи виконавчої влади, МСЕКі та медичний персонал в лікарнях та інших установах, #ЗМІ, коментатори в фейсбуках і поза ним та й самі люди з інвалідністю регулярно це роблять.

Гвалтують не фізично – гвалтують морально.

«інваліди», «обмежені можливості», «хворі на ДЦП», «прикуті до візкаліжка», «аутисти», «дауни», «візочники», «каліка», «інвалід на голову», «інваліди в ВР» та багато іншого…

Все це щодня лунає з різних сторін, все це псує мені настрій і вбиває мої нервові клітини. Спроби пояснити чому так не варто говорити робить мені ще одну дірку в голові. І я розумію, що це не найголовніша проблема в нашій країні, що яка різниця і інша бла-бла.

#Заїбало. Невже ви себе настільки не поважаєте, що самі не чуєте різниці? Коли на все метро оруть “інвалід прийшов всі сюди”, а не “у нас тут пасажир з інвалідністю, потрібен супровід”. А? Чуєте різницю? А це тому, що ви самі це дозволяєте.

Годі. Для того, щоб це вбити в собі і інших не потрібні кошти чи зв’язки, просто це потрібно запам’ятати і використовувати. Інколи пояснювати і робити зауваження. Все.

Ми просто маємо інвалідність – ми не інваліди. Наша інвалідність не обмежує наші можливості – їх обмежує середовище, ментальність та незнання. Інвалідність це не хвороба. Ми не прикуті до своєї коляски, бо виходить, що всі люди прикуті до свого взуття. Ми не аутисти і дауни, і не хворіємо на нього – ми з аутизмом та з синдромом Дауна. Ми не візочники, а пересуваємося за допомогою коляски. Ми не каліки – за це взагалі вкушу. Той хто паркується на місцях для людей з інвалідністю не інвалід на голову – він просто мудак, інвалідність не визначає виховання людини і це не є щось негативне. Ми не діти-інваліди і так далі…

Просто досить цієї дурні.

Хоча про що я, українською теж не складно розмовляти, всі розуміють чому це важливо для нашої країни. НО КАКАЯ РАЗНИЦА, ДА?

Слова мають значення, як і мова!

В мене все. Vitaliy Pcholkin

Паралічно в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримуючи флешмоб Дмитро Щебетюк ділюся своїм болем

log in

reset password

Back to
log in