Підземний перехід, який вбив людину на колясці


Ранок почався з такої новини: «У підземному переході Шимкента (Узбекистан), спускаючись в підземний перехід на інвалідному візку, розбився 83-річний Шайзулла Байнасиров»…

За словами очевидця, який побачив, що сталося, жінка разом з літньою людиною з інвалідністю зайшла в підземний перехід, де і стався нещасний випадок.

“Я вийшов з автобуса, потім дивлюся – вони йдуть з коляскою, думав, що треба допомогти, але, побачивши пандус, пішов далі. Не минуло хвилини, як я почув шум і побачив, як чоловік на колясці вже лежить на землі, його, мабуть, не втримала дівчина. Я відразу зателефонував у швидку допомогу, ми підбігли до дідуся, але він уже не дихав, ми почали збирати його речі і коляску, і тут відразу приїхали співробітники швидкої, вони оглянули постраждалого, але, на жаль, дідуся врятувати не встигли, лікарі сказали, що він помер миттєво від отриманої травми “, – розповів очевидець події Руслан Сойлеспаев.

Як пояснили в прес-службі акима Шимкента, в підземному переході зовсім недавно провели капітальний ремонт і був встановлений новий пандус.

Розумієте, так, яку конструцію встановили під час “капітального ремонту”… Жах. До цього часу ми говорили про потенційну небезпеку здоров’ю людей, тепер можна говорити про небезпеку нашому життю. Чи так і будемо далі говорити про безпечність підземних переходів і чекатимемо поки хтось в нашій країні загине? Підземні переходи – ЗЛО.

Джерело: TENGRINEWS

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
2
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
1
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підземний перехід, який вбив людину на колясці

log in

reset password

Back to
log in