Після кожного #ТАР


Після кожного #ТАР по поверненні додому залишаються відчуття, наче маленьке життя пройшло і його не повернути… Це завжди дуже складна робота (хоч і багато хто думає, що ми на відпочинку), але це вартує того. Як би не було складно завжди залишаються лише приємні відчуття, бо зайвих людей там просто бути не може – це маленька дружня сім’я, яка витягує все на гарному гуморі. Ось так виглядала наша підготовка до крос-квесту для учасників, десь друга година ночі, втома на лице :) Люблю вас!
#ТАР2017

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Коментарі 5

  1. моє вітаннячко.біла заздрість.і в той же час горжусь тим,що був першим рекрутом на першому в Україні ТАР з рекрютерінс группен зі Швеціі-а наступні 2 роки інструктором з настільного тенісу.Ви-молодчаги,робите надважливу справу-удачи в подальшій справі долучення людей до активного і плідного життя

Напишіть відгук

Після кожного #ТАР

log in

reset password

Back to
log in