Півтора роки тому я працював тренером-наставником в Київській обласній клінічній…Півтора роки тому я працював тренером-наставником в Київській обласній клінічній лікарні, де допомагав команді фахівців в процесі реабілітації з людьми, які щойно отримали травми спинного мозку. Були різні історії, але з Валерою ми були з самої реанімації, куди мене запросили провести перший контакт.

Він невдало пірнув, як і я колись. Був в дуже важкому фізичному та психологічному стані, проте ми вірили, що в нього вийде перемогти цей стан та намагалися йому в цьому допомогти чим могли. Певний час він боровся, але організм завдавав йому постійні удари у вигляді важких запалень, втрати слуху та багато іншого.

Кілька днів тому я дізнався, що Валери більше немає з нами. Він, як ніхто інший, мав би отримати нагороду за участь в марафоні для кожного від @novaposhta.official та New Run. Але я не можу не відзначити внесок його брата Володимира, який разом зі своєю дружиною Іриною бігли день в день півторарічний марафон за життя з Валерою.
Я хочу в пам’ять про Валеру, номінувати на цю символічну нагороду його рідних, які боролися за його життя до останнього.

24 травня кур’єри вирушать на свою щоденну дистанцію у формі зі стартовими номерами та іменами тих, хто зараз не може бігти. Кур’єр Нової пошти здолає дистанцію, а людина, чиє ім’я написане на його формі, отримає медаль напівмарафонця.

Дякую @sashatodorchuk та @yaroslavagres за ваші чуттєві та важливі проєкти! 🤗


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Півтора роки тому я працював тренером-наставником в Київській обласній клінічній…

log in

reset password

Back to
log in