Про салонне крісло в поїздах #УЗ
⠀
Нещодавно довелося мені повертатися зі Львова в звичайному купе, хоч і мало бути спеціальне. Підійшовши до вагону ці інформація виявилася для мене досить великою несподіванкою, але часу розбиратися не було, тому діяли за старою звичкою – підняли на колясці, потім зняли одне колесо і доїхали до купе, там пересіли. Це працює, якщо коляска вузька.
⠀
Що в цьому випадку важливо зробити?
1. Чітко пояснити послідовність дій для помічників (не хапати за колеса, не нахиляти вперед, не відпускати під час пересідання тощо). Ви маєте самі знати краще що і як.
2. Перед тим, як почати підйом сказати провіднику/ці застелити ліжко, щоб потім не було зайвого клопоту.
3. Якщо в купе вже є пасажири попросити попередити їх, що вони не зможуть дістати речі поки ви не вийдете, а виходите ви останні. Хай самі вирішують, що з ними робити.
4. Передбачити, які речі вам будуть потрібні у випадку, якщо якусь сумку будуть класти під вами та подбати про безпечне зберігання коляски.
⠀
Далі можна багато розповідати про підготовку до подорожі, але зараз мова не про це. Розповім якщо цікаво)
⠀
Обов’язково скажіть, що будете скаржитися, бо виходити доведеться так само. Взагалі з цього року в усіх рухомих складах УЗ мають бути салонні крісла на яких ви можете безпечно і комфортно потрапити до свого купе і вийти з нього. Вони є, вимагайте від провідника, щоб вони його знайшли!
⠀
Ключові поради:
1. При викупі квитків перевіряйте місця – для спецкупе у вас має бути 25 місце. Всі інші, то звичайні вагони!
2. Приїжджайте заздалегідь на вокзал, щоб у провідника був час на пошук салонного крісла.
3. Менше пийте, бо в туалет вас просто так не повезуть 😁
⠀
Подорожувати прекрасно! Хай щастить.