П’ять років тому, коли ми тільки переїхалив Бучу, я не бачив сенсу лізти в якісь…П’ять років тому, коли ми тільки переїхалив Бучу, я не бачив сенсу лізти в якісь політичні процеси, бо не розумів як тут все влаштовано. Ці п’ять років я вчився працювати з місцевою владою стосовно питань доступності міста та активно вивчав процеси в регіоні. Все дуже не просто, але працювати є з чим.

Нам вдалося запустити комітет доступності та додати ефективності його роботі, проте системною роботою це назвати важко. Ми швидше гасимо пожежі, аніж працюємо стратегічно. Було по різному – щось вдалося одразу вирішувати, щось так і залишилося без уваги, а щось досі лежить не розглянуте на папері.

Очевидно, місту, яке активно розвивається та об’єднало навколо себе цілу громаду потрібно створювати умови для всіх людей, зокрема, людей з інвалідністю. Кожне рішення має це враховувати. Це актуально і для всіх інших громад, тому @golos.zmin враховує це.

Чи всім зручно зараз пересуватися містом? Чи всі можуть поїхати на навчання до Києва? Чи всі можуть отримати якісні реабілітаційні послуги в місті?

Це лише очевидні питання. Я втомився кожного разу, виходячи з дому, думати – чи повернуся я назад після походів вздовж насичених доріг та долання численних перешкод.

Саме тому, ми вирішили долучитися до команди Голос Київщини, щоб голос людей з інвалідністю був почутий. Чекати чергових п’ять років та вірити обіцянкам я більше не хочу.

Нічого не обіцяю, просто зроблю все залежне від себе.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

П’ять років тому, коли ми тільки переїхалив Бучу, я не бачив сенсу лізти в якісь…

log in

reset password

Back to
log in