Відео, що відкриває правду про реальність! Цифри, що не лишають байдужими. У Житомирі створили ролик “Життя без бар’єрів” про один шокуючий день з життя людини на колясці. Пережити за один день те, що кожен шостий житель відчуває щодня.
Головна героїня відео Олена Легенчук поділилась враженнями:
“Страх і відчай – це те, що я відчула, коли провела один день в інвалідному візку в місті. Інвалідність не повинна ставати вироком. Наші міста мають бути пристосовані для всіх. Місто рівних можливостей для кожного”.
Коментарі 10
От би ще якби була статистика, скільки семінарів, зустрічей, нарад, обговорень, конференцій і т. і т. п. проведено присвячених даній проблемі…
Достатньо, аби люди які їх проходять не просто штанці там просиджували, а використовували отриманні знання. Особисто мені такі семінари дали дуже багато чого!
Хоча згоден, є багато семінарів для галочки, коли не розумієш що то було :)
Віталій Пчолкін Отож, якби вони й іншим що-небудь давали :)
Виталий Пчелкин Не тільки штанці просиджують, а ще й горілочку пьють+закусь… А якби ті гроші на безбар’єрність…
Дуде життєвий, та водночас дуже показовий сюжет. На мою думку, дуже нагальна тема для розповсюдження. Я маю на увазі необхідність розроблення схожого ролика активістами у кожному місті. Немає нічого єфективнішого ніж наглядна, назвем це “агітація”. Агітація до розуміння, агітація до поваги, агітація до виконання законів, та врешті решт – своїх прямих службових обов’язків.
То це осінь а як вийти взимку на прогулянку по наших тротуарах а особливо зараз коли все розтало Ось так і сидимо вдома (КАРАНТИН)
Я живу в Житомирі, являюсь членом комітету доступності, і що? А віз рухається повільніше черепахи. Просто ніхто не несе відповідальності за виконання законів. Всі плачуть за нехватку грошей. Ще причини писати? Їх безліч, але сама найголовніша – бездушність і байдужість.
Буває і так, але людина, яка має потенціал, досвід і бажання, та й ще володіє іноземними мовами, завжди знайде роботу. Віталік, ти багато знаєшь молодих, енергійних, освітчених, людей з інвалідністю бажаючих знайти роботу?
Згоден, але і в тому є певні проблеми…