Щоденні ритуали, на які більшість не звертає уваги, можуть бути дуже ускладнені …Щоденні ритуали, на які більшість не звертає уваги, можуть бути дуже ускладнені для людей з інвалідністю. Навіть така звична річ як одягання речей, для когось — складний та тривалий процес.
Зокрема, не всі люди з інвалідністю мають спритність, необхідну для того, щоб вставити ногу у кросівок, не кажучи вже про те, щоб зав’язати шнурки. І хоча команда ІнваФішки поки що не випускає спеціальне взуття, але світовий бренд — Nike, вже доклав зусиль для вирішення цієї проблеми.

Першим це актуалізував підліток з церебральним паралічем — Меттью Уольцер, який надіслав лист Nike з проханням розробки взуття для людей, які мають проблеми із зав’язуванням шнурків. Прагнучи бути незалежним від сторонньої допомоги, він зробив простий крок до вирішення проблеми і його почули!

Інноваційним рішенням компанії було створення технології FlyEasy, яка передбачає встановлену блискавку по колу п’яти, що дозволяє розстібати її та легко одягати кросівок, застосовуючи мінімум зусиль. При цьому, залишається підтримка щиколотки на високому рівні.

Щоб підтримувати ініціативність постійно, спортивний бренд створив Nike Ease Challenge — відкритий конкурс з питань інновацій, у якому інженери та дизайнери можуть реалізовувати ідеї взуття, які допомагають спортсменам з інвалідністю надягати, закріплювати або знімати взуття.
#ІнваФішки #DisTips #Ерготерапія

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Щоденні ритуали, на які більшість не звертає уваги, можуть бути дуже ускладнені …

log in

reset password

Back to
log in