Словом і ділом ⠀ Минулого разу я довірився електронному реєстру і пішов голосув…Словом і ділом 🙃

Минулого разу я довірився електронному реєстру і пішов голосувати на дільницю і сидів там більше двох годин, бо виявилося, що я присутній в списку тих, хто має голосувати вдома.

Зробивши висновки я пішов написав заяву про виключення мене зі списку НСП (Нездатний самостійно пересуватися), тому днями отримав нарешті запрошення і сьогодні зміг відвідали дільницю і проголосувати за лічені хвилини.

Другий момент, наша з @uliana_pcholkina дільниця абсолютно недоступна, про що ми говорили минулого разу, тому за допомоги @tekuchova меню було зареєстровано скаргу на порушення моїх прав виборця.

Зрозуміло, що ніхто за тиждень нічого нормально там зробити не міг, але до парламентських буде час. До того ж, кожна офіційна скарга має вагу, інакше проблеми не існує.

Щодо вибору – зробив його думаючи про майбутнє і враховуючи все, що відбувалося за останні 5 років.
#вибори2019Source

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Віталію, ще рано xовати нашу скаргу:) Якщо окружна виборча комісія не вчинила ніякиx дій з приводу скарги, ми направимо іншу до ЦВК. Головне, зафіксуй недоступніть дільниці на фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Словом і ділом ⠀ Минулого разу я довірився електронному реєстру і пішов голосув…

log in

reset password

Back to
log in