Сьогодні соціальні мережі можуть приносити неабияку користь людині, якщо свідомо…Сьогодні соціальні мережі можуть приносити неабияку користь людині, якщо свідомо відноситись до усіх тенденцій. І мова зовсім не про матеріальні речі. Історія про те, як прийняти та полюбити себе. Своїм досвідом ділиться блогерка Джем Хаббар:

💬«Отримавши травму, я захотіла стати першою телеведучою на колясці… Я хотіла показати світові, що можу змінити світове сприйняття інвалідності. Ще в 90-х (та навіть зараз) сприйняття інвалідності вкрай негативне. Мені казали, що я одужаю та буду ходити. Мене змусили думати, що інвалідність — це не «нормально» та не те, чим можна пишатись.

Але моя інвалідність зробила мене такою, якою я є сьогодні. Сильною та амбіційною. Тільки, коли я відкрила для себя соцальні мережі та створила свій блог Wheelsnoheels, я прийняла себе.
Нам насправді дуже повезло, що ми маємо платформи, на яких можемо навчатись, мотивувати та підтримувати один одного. Раніше у соціальних мережах доволі мало говорили про інвалідність, але тепер існує безліч об’єднань, у яких ми вже не відчуваємо себе одинокими. Нас більше не змушують мовчати.

Якщо ви боретесь сьогодні, якщо ви відчуваєте, що знаходитесь у чорній дирі без жодного променю світла, то нехай мої слова стануть цим світлом. Я не прикрашаю інвалідність, це дійсно складно. У всіх бувають погані дні, але ми можемо наново навчитись жити, насолоджуватись життям та ніщо не має заважати вашим цілям!»
#wheelchairmotivation

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сьогодні соціальні мережі можуть приносити неабияку користь людині, якщо свідомо…

log in

reset password

Back to
log in