Трамвай «Електрон» офіційно переданий місту Києву 17 грудня 2015 р.


1447332240__SK_9386

16 грудня 2015 року, у Львові, на підприємстві ЕЛЕКТРОНТРАНС Міжвідомча приймальна комісія розглядала результати випробувань дослідного трамвайного вагону Т5В641 ЕЛЕКТРОН та відповідним актом надала право на його експлуатацію в м. Києві. Голова комісії в.о. директора з транспорту КП «Київпастранс» Литвинов Сергій Дмитрович. У складі комісії був Координатор програми «Безбар’єрна Україна» Національної Асамблеї інвалідів України Ярослав Грибальський.

В порівнянні з вагонами, які експлуатуються в Україні на коліях 1524 мм конструкція цього вагону має багато основних переваг, які вперше впроваджені в Україні для колії 1524 мм, а саме:

  • Відсоток площі салону з низьким розташуванням підлоги становить 100%.
  • Вагон обладнаний відкидною рампою з ручним приводом (в проході других дверей) для забезпечення доступу для пасажирів в кріслах колісних і з дитячими візками.
  • На площадці навпроти других дверей облаштовано окреме місце для пасажира в кріслі колісному, з можливістю його фіксації. Біля цього місця розміщено кнопку зв’язку до водія.
  • Трамвай обладнаний «біжучою стрічкою» для інформування пасажирів з пошкодженням слуху та звуковою ситемою – для інформування пасажирів з порушеннями зору як всередині салону, так і назовні.

Салон 5-ти секційного трамваю розрахований на 268 пасажирів, з них 72 місць для сидіння. В Києві трамвай ЕЛЕКТРОН курсуватиме на Борщагівській лінії швидкісного трамваю.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Напишіть відгук

Трамвай «Електрон» офіційно переданий місту Києву 17 грудня 2015 р.

log in

reset password

Back to
log in