Травма спинного мозку аж ніяк не звільняє людину від виконання щоденних ритуалів…Травма спинного мозку аж ніяк не звільняє людину від виконання щоденних ритуалів, одним з яких є чищення зубів. Регулярний догляд за ротовою порожниною важливий для тих, хто отримав травму, тому що на фоні загального зниження імунної системи, низький рівень гігієни може спровокувати ускладнення там, де ви їх не очікуєте.

Якщо у людини не працюють пальці або погана моторика рук, доволі важко якісно почистити зуби. Але вихід є! У нагоді можуть стати декілька варіантів:

🔸Звичайна зубна щітка
У залежності від важкості травми є різні способи тримання щітки — затискання двома руками, використання допоміжного приладдя або бинтування щітки до руки. Необхідно спробувати більшість варіантів та обрати для себе зручніший.
🔸Електрична щітка
Завдяки автоматизованим рухам, електрична щітка звільняє людину від необхідності проведення будь-яких рухів, тому вона підійде тим, хто має травму у шийному відділі. Також, електрична щітка ретельно вичищає важкодоступні місця від залишків їжі та покращує стан емалі.
🔸Іригатор
Це прилад, який має широкий функціонал: він здійснює чистку зубної емалі, проводить масаж ясен, затримує утворення каменів та забезпечує повноцінний догляд за штучними конструкціяями (мости, імпланти, коронки, брекети і ретейнери). Іригатори мають відмінний від електричної щітки принцип використання: він очищує порожнину рота під впливом пульсуючого струменя води або спеціальної речовини.

Для повноцінного чищення зубів ми радимо використовувати електричну щітку та іригатор, які комплексно убезпечать вас від розвитку стоматологічних захворювань. Краще здійснювати якісну профілактику, ніж потім лікувати наслідки неправильного догляду за ротовою порожниною значно дорожче та болючіше. Свій девайс для чищення зубів можете обрати у магазині ІнваФішки.

А як чистите зуби Ви?


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Травма спинного мозку аж ніяк не звільняє людину від виконання щоденних ритуалів…

log in

reset password

Back to
log in