Центр асистивних технологій в Осло


Сьогодні маємо візит до даного центру, який є одним з 18 в Норвегії і є одним з найбільших центрів, де людина може ознайомитися з продукцією, яка наявна в каталогах (першочергові рекомендації), разом з фізичним терапевтом підібрати все необхідне, та залишити заявку на отримання.

Доступно безліч обладнання – від ходунків до скутерів та різних високопрохідних колясок (є також тільки для офісу, стільці, які допомагають вставати і багато іншого), а також різні варіації переобладнання авто.

Взагалі голова обертом, коли розумієш як могла б працювати така система забезпечення у нас. Такі центри визначають потреби людини протягом 10-14 днів з моменту звернення і забезпечують необхідним. Тобто інвалідність оформлена не потрібна, це може бути і людина з тимчасовим порушенням (переломи тощо).

Багато техніки видається повторно після належного обслуговування. Про це пізніше… Переварюю побачене…

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Коментарі 4

  1. Цікаво б було дізнатися ціни на подібну техніку і по чому б/у…Чи може людина з інвалідністю замовити щось з України?

Напишіть відгук

Центр асистивних технологій в Осло

log in

reset password

Back to
log in