Тут Евгений Свет поділився інформацією про особистого помічника.


Тут Евгений Свет поділився інформацією про особистого помічника.

Ми думаємо варто проілюструвати, щоб ви розуміли як він має виглядати…

ДОВІДНИК
кваліфікаційних характеристик професій працівників

ВИПУСК 80
Соціальні послуги

60. СУПРОВОДЖУВАЧ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Завдання та обов’язки. Виконує роботу із супроводу осіб з інвалідністю до місць проведення культурно-масових і оздоровчих заходів, лікувальних та навчальних закладів, державних установ, місця роботи тощо. Вирішує організаційні питання, що виникають під час супроводу осіб з інвалідністю, доводить до відома осіб з інвалідністю необхідну інформацію, виконує, у разі необхідності, інші супутні завдання та обов’язки під час супроводу осіб з інвалідністю. Забезпечує додержання санітарно-гігієнічного режиму та безпеки під час перебування у дорозі. Навчає осіб з інвалідністю соціальним та побутовим навичкам, сприяє виробленню позитивних стереотипів поведінки. Надає, у разі потреби, первинну медичну та соціально-психологічну допомогу. Бере участь в організації дозвілля та відпочинку осіб з інвалідністю. Співпрацює з лікарями, педагогами, логопедами, психологами, соціальними працівниками, сім’єю (опікунами, піклувальниками) осіб з інвалідністю. Дотримується професійної етики, поважає гідність осіб з інвалідністю.

Повинен знати: Конституцію України, закони України, акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; акти Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства соціальної політики України; Декларацію прав і свобод людини; Конвенцію про права інвалідів; Конвенцію про права дитини; норми та вимоги щодо супроводу та догляду за особами з інвалідністю; правила культурної поведінки; основи дієтології; основи долікарської допомоги, санітарії, гігієни; правила поводження під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціально-політичного характеру; правила етики поводження з особами з інвалідністю та використання засобів реабілітації, що застосовують вказані особи; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежного захисту; державну мову (відповідні регіональні мови або мови національних меншин), основні принципи роботи з комп’ютером та відповідні програмні засоби.


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
1
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Угу, угу… Мені (ДЦП) працівниця біржі зайнятості регулярно (в очі, не по телефону!) пропонувала сліпих водити. При тому, що ходжу так, що самій за когось потриматися б. А там крім міцного тримання на ногах, бачу, справді якогось Шиви треба… Та й оголошення зі стенду “вакансії для інвалідів” в центрі зайнятості ще ті – маляри та інші, де без фізичної витривалості робити нічого. Дуже б придалося, щоб хтось в темі попрацював з тим фантастичним світом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тут Евгений Свет поділився інформацією про особистого помічника.

log in

reset password

Back to
log in