“У кохання немає інвалідності”


Так, саме таку назву – “У кохання немає інвалідності”, ми вирішили дати нашому весіллю, після того, як воно перетворилося на певний соціальний проект. Весілля мало відбутися ще в минулому році, але у зв’язку з тим, що відбувається в країні ми його відклали. Хоч і зараз не зовсім час, але тягнути далі немає сенсу – вирішили його провести стримано.

ЛОготип нашого весілля

Весілля не планувалося бути якимось гучним, або пафосним, просто хотілося зібрати близьких друзів та рідних, вже навіть були певні напрацювання по місцю і формату, але все змінив пост в фейсбуці і купа посилань на нього від друзів… В тому пості організатор весіль Наталя, яка має своє весільне агентство Sweet Kuda, висловила своє бажання організувати весілля по всім канонам “парі як на картинці”, де було зображено двох людей на колясках. Ми серйозно вагалися над цією ідеєю, але врешті-решт, керуючись лозунгом “Хто якщо не МИ!”, вирішили запропонувати себе на цю роль, адже справа не погана і має на меті дуже гарні мотиви.

Наталя швидко розглянула і прийняла нашу кандидатуру і вже після першої зустрічи ми були впевнені, що вчинили вірно, адже потрапили в руки справжнього спеціаліста своєї справи. Особливо гріло душу те, що людина зовсім не маючи досвіду роботи з людьми з інвалідністю, колись почитавши що десь організували весілля парі на колясках, просто захотіла застосувати цю практику і в нашій країні. Не знаючи як то зробити правильно, але маючи великае бажання почала діяти… Ми ж теж таке полюбляємо, тому бути першими нам навіть дуже цікаво!

Отже, часу вже не багато, потроху переходимо в завершальну та найактивнішу фазу підготовки, тому в нас виникла ідея створити сайт, де будуть висвітлюватися основні підготовчі процеси та в подальшому підсумки, які залишать нам на добру пам’ять:

Будемо раді Вашим коментарям та пропозиціям на сайті! Писати можна в Гостьовій книзі та Формі зворотного зв’язку.

Одразу прошу мати на увазі, що якщо ви хочете надати конструктивну критику, то краще написати то в приватному повідомленні, контакти відомі, і ми спробуємо виправитися, якщо в тому є доцільність. Хоча вцілому, ми повністю покладаємося на бачення цього процесу організатором. Але якщо вам все ж таки хочеться зробити замальовку на публіку, то потім будь ласка не звинувачуйте нас і інших друзів в тому, що ми комусь затикаємо рота намагаючись пояснити щось. Ну і звичайно не ображайтеся, якщо ніхто нічого пояснювати не буде ;)  Бо вже було…

Ну і одразу попрошу вибачення у тих, кому ця ідея не подобається – ми все ж таки спробуємо, а висновки зробимо після… Дякую за розуміння!

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
2
Сильно
Що за? Що за?
1
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 7

  1. Триматиму за вас кулаки)) адже весілля справа не з легких)) і , звичайно, буду спостерігати за цим дійством. Ви дуже сміливі:)

  2. Дякувати треба було б за якийсь гарний подарунок до весілля, а в фейсбуці, то просто приємне бла-бла-бла =) та слова підтримки!! Так тримати і нікуди не звертати!!! ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

“У кохання немає інвалідності”

log in

reset password

Back to
log in