В Італії розробили систему обміну велосипедами, еквівалентну кріслам колісним. ⠀…В Італії розробили систему обміну велосипедами, еквівалентну кріслам колісним.

Компанія Italdesign створила Moby — мобіль для людей з інвалідінстю. Moby полегшує пересування містом під час подорожей та дає змогу людям з інвалідінстю легко долати архітектурі бар‘єри.

Користувачі можуть брати Moby в оренду через онлайн-додаток або отримати заздалегідь заброньоване авто у хабі. Також, Moby має інтегровані системи, які допомагають користувачам уникати зіткнення з нерухомими перешкодами.

Массімо Мартинотті, керівник відділу мобільних рішень Italdesign, зауважує: «Moby — це один із багатьох проєктів та ідей, які ми розробляємо в новому відділі компанії, присвяченому мобільним рішенням. Moby відображає те, що ми маємо на увазі під “майбутньою мобільністю” — пропозиція рішень до виникаючих потреб».

Чи хотіли б Ви мати такий мобільний сервіс у своєму місті?


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Італії розробили систему обміну велосипедами, еквівалентну кріслам колісним. ⠀…

log in

reset password

Back to
log in