В Одесі водій маршрутки закрив двері перед людиною на колясці після прохання надати допомогу


1408012080_gab_dostupnst_140800930012

27 серпня, близько 20:05 водій тролейбуса №2 з номером 3005, від’їжджаючи від кінцевої зупинки «Парк Шевченка», скоїв нелюдський вчинок: закрив двері перед обличчям літньої жінки. І все було б не так страшно, якби в руках жінки не перебувала тростинка. Жінка просила допомогти занести в громадський транспорт двох молодих людей на колясках.

Саме дике, що ніхто із пасажирів ні слова не промовив на захист людей з інвалідністю. Можливо, тому що був уже вечір, і тролейбус заповнили розніжені на сонці пенсіонери і туристи. А, можливо, це були завсідники маршруту і щетинистого темноволосого водія вони вже встигли відзначити для себе «галочкою».

Адже він напевно не вперше зачиняв двері перед «пільговиками». Скільки можна заробити на комфортабельних місцях для інвалідів? Людей з 5 в отворі для коляски поміститься точно. Пасажири навряд чи зроблять зауваження: всім треба їхати. А особливо «буйних» можна попросити вийти.

Керівництву громадського транспорту ніхто не повідомив про витівку нахабного водія. Він досі успішно працює на маршруті. Нажаль, люди не особливо переймаються проблемами оточуючих, поки біда не постукає у їх двері…

Одесская жизнь

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

В Одесі водій маршрутки закрив двері перед людиною на колясці після прохання надати допомогу

log in

reset password

Back to
log in