ВЛОГ: Єгипет – Екскурсія в Хургаду на колясці


В лютому 2017 року ми нарешті вирвалися відпочити, по справжньому і вперше, а не як деякі думають, що на ТАР чи інших семінарах ми маємо відпочинок. Це не санаторій, зовсім, там не лікують, не роблять грязі та інші нікому не потрібні процедури, а відпочинок ЗВИЧАЙНИХ людей – просто сонце, море, басейн і декілька виходів “в люди”.

Це перше відео, екскурсія в Хургаду, насправді це все, що там можна подивитися – набережна Marine та мечеть, навіть трохи більше… Наш друг провів нас місцями, де туристи зазвичай не бувають – дворами звичайних поселень. Враження були не надто добрі, окрім повної відсутності доступності (вона є тільки там, де бувають туристи), там і з санітаорними умовами не все гаразд – сміття кидають під ноги, виливають все прямо у дворах, воду як я зрозумів теж в більшість будинків привозять, каналізація? Теж є сумніви…

Але тим не менш я радий, що ми це побачили і могли порівняти, враження залишилися чималі. Тому, приємного перегляду, робив коротким, щоб не втомлювалися. Дякую нашому другу Махмуду, який це все організував і дозволив уникнути зайвих витрат)

Далі буде… Підписуйтеся на мій канал https://goo.gl/SMDUjT

В мене для Вас є багато варіантів для спілкування, ось деякі…

https://facebook.com/paralichno/
https://viber.com/paralichno
https://facebook.com/pchelav/
https://www.instagram.com/pchelav/
https://twitter.com/pchelav/
https://telegram.me/pchelav/

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

  1. Я так розумію,що в арабських країнах взагалі проблеми з чистотою. Я була в Тунісі і була в шоці з кількості сміття на вулицях. Потім мені пояснили, що немає двірників, бо це начебто соромно та непрестижно. Тому завжди такий срач) хоча у дворах чисто, а так вони звикли і не помічають мабуть цього безладу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВЛОГ: Єгипет – Екскурсія в Хургаду на колясці

log in

reset password

Back to
log in