ВЛОГ: ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ – ДАЙВІНГ. Частина 1


В лютому 2017 року ми нарешті вирвалися відпочити, по справжньому і вперше, а не як деякі думають, що на ТАР чи інших семінарах ми маємо відпочинок. Це не санаторій, зовсім, там не лікують, не роблять грязі та інші нікому не потрібні процедури, а відпочинок ЗВИЧАЙНИХ людей – просто сонце, море, басейн і декілька виходів “в люди”.

Це друге відео, вихід в Червоне море та дайвінг. Це була буквально мрія Уляни, тому ми не могли прогавити таку можливість. Температура води зимою досить прохолодна, близько 22 градусів. Можна відверто казати – вражень повні штани. Інша країна, вдвох на колясках, майже ніхто тебе нормально не розуміє, а в екстренних ситуаціях зовсім ніхто. Екстрім ще той, але воно того вартує!!!

Тому, приємного перегляду, робив коротким, щоб не втомлювалися. Дякую нашому другу Махмуду, який це все організував і дозволив уникнути зайвих витрат)

Далі буде… Підписуйтеся на мій канал https://goo.gl/SMDUjT

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
1
Мило
Провал Провал
1
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
2
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
2
Сильно
Що за? Що за?
2
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВЛОГ: ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ – ДАЙВІНГ. Частина 1

log in

reset password

Back to
log in