Всьо, пікап-майстри, лавочку прикрили


Всьо, пікап-майстри, лавочку прикрили

Верховна Рада проголосувала за законопроект, який прирівнює людей на колясках до учасників дорожнього руху. За новими правилами, люди на колясках можуть рухатися крайньою правою смугою.

Документ надає право людям на колясках рухатися крайньою правою смугою проїзної частини або узбіччям та виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів. Під час руху тротуарами та велодоріжками зі швидкістю пішохода на людей на колясках поширюються такі ж вимоги, як і до пішоходів.

Люди повинні їздити на технічно справних кріслах, обладнаних світловідбивними пристроями. Не дозволяється перевозити пасажирів і вантажі, які заважають керуванню візком. Буксирувати причепи також заборонено.
#паралічненько #здобули


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 13

  1. падажжи, так тепер інвалідна коляска тіпа як велік? і якщо переходиш зебру, то нада, як і з веліком, вставать, йти пішки і везти коляску перед собою в руках?

  2. коляски “з електрикою” і так можна було отримати лише після отримання дозволів в автоінспеції, Тепер планують Всі (будь-які коляски) до таких правил? чи це стосується лище “електричних” , як і було?

  3. а як бути тим, хто йде поруч із людиною на візку? йти пішоходу по дорозі не можна (тобто по крайній правій смузі), а тротуари частіше за все не пристосовані для візочників…їхати верхи також не можна. шо за фігня?))

  4. Там еще указанно, что в темное время суток, кроме светоотражаек, на коляске, движущейся по дороге, должны быть установленны фары.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Всьо, пікап-майстри, лавочку прикрили

log in

reset password

Back to
log in