Як користувач крісла колісного використав тренд на екологічність ⠀ Хайдар Талеб,…Як користувач крісла колісного використав тренд на екологічність🤔

Хайдар Талеб, місцевий житель ОАЕ, довгий час непокоївся через те, що його електрокрісло колісне у будь-який непідходящий час могло розрядитися. Тому, врахувавши особливість клімату та постійної сонячної активності в ОАЕ, він вирішив проблему підзарядки раз і назавжди — винайшов електроколяску, яке отримує енергію завдяки сонячним батареям.

Чоловік разом з компанією Masdar, яка займається альтернативною енергетикою, створили проєкт електроколяски, яка працює від сонячної енергії. При цьому, без сонячної “підпитки” крісло колісне спроможне пересуватись протягом 6 годин без зупинки, чого вдалось досягти завдяки 4 стаціонарним батареям, що накоплюють енергію.

Щоб привернути увагу громадськості до своєї розробки, Хайдар Талеб відправився у подорож разом з командою. Увесь кілометраж становив 322 км, які вони подолали зі швидкістю 19 км/год за 11 днів. Цим самим, чоловік продемонстрував функціональні можливості екологічного крісла колісного. Ба більше, пройдений маршрут було занесено у книгу рекордів Гіннеса як найдовшу подорож, здійснену завдяки кріслу колісному з використанням сонячної енергії.

Цікаво, що протягом подорожі Хайдар Талеб відвідував школи та інші навчальні заклади, де читав лекції та подавав свій винахід як позитивний приклад людини з інвалідністю, яка може самостійно зробити комфортні умови як для себе, так і користь для природи.
#ecofriendly #wheelchairsolutions

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як користувач крісла колісного використав тренд на екологічність ⠀ Хайдар Талеб,…

log in

reset password

Back to
log in