Як мають виглядати змагання для людей на колясках


Доводилося мені побувати на спартакіаді, яку організовувала одна всім знайома організація, яка спеціалізується в основному на подібних заходах… Більше ніколи туди не поїду, тому що зі спортом там спільного нічого немає.

Перші враження відбулися одразу ж по обіді, коли під столом почали розливати горілочку і ковтати стаканами. Ну все зрозуміло – за приїзд з друзями, але ж то не припинялося і в інші дні. Потім змагання, які теж лише носили формальне явище.

По завершенню «змагань» були дуже жахливі відчуття, адже місце проживання було жахливе і непристосоване, в душ не потрапити, туалет теж не фонтан, але то все можна було б і не помітити, якби не жахливий сморід в коридорі після всіх днів і особливо «прощального вечора» в який просто повсюдно блювали починаючи зі «спортсменів» і завершуючи волонтерами і, певно, організаторами.

Ну то було, забулося. Пройшло. І згадувати не хотів. Доки не побачив це відео – ось як мають виглядати змагання для людей на колясках. Хоч можливо і не для всіх підійде, хоча там не складно побачити різні навантаження для людей з травмою в шийному відділі.

А тому дійству – ганьба! Накипіло.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічно». Маю інвалідність через травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації». Експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Заступник директора Правозахисної організації «Права людини». Член Комітету доступності м. Буча.

Коментарі 9

    1. Я вважаю недоречним вказувати організацію, хто їздить по таких заходах зрозуміє. Я лише хотів наголосити, що на спортивних заходах алкоголю не місце. Хто не вміє керувати собою має бути відправлений додому, тоді мабуть не буде поганих вражень.

Напишіть відгук

Як мають виглядати змагання для людей на колясках

log in

reset password

Back to
log in