Як мають виглядати змагання для людей на колясках


Доводилося мені побувати на спартакіаді, яку організовувала одна всім знайома організація, яка спеціалізується в основному на подібних заходах… Більше ніколи туди не поїду, тому що зі спортом там спільного нічого немає.

Перші враження відбулися одразу ж по обіді, коли під столом почали розливати горілочку і ковтати стаканами. Ну все зрозуміло – за приїзд з друзями, але ж то не припинялося і в інші дні. Потім змагання, які теж лише носили формальне явище.

По завершенню «змагань» були дуже жахливі відчуття, адже місце проживання було жахливе і непристосоване, в душ не потрапити, туалет теж не фонтан, але то все можна було б і не помітити, якби не жахливий сморід в коридорі після всіх днів і особливо «прощального вечора» в який просто повсюдно блювали починаючи зі «спортсменів» і завершуючи волонтерами і, певно, організаторами.

Ну то було, забулося. Пройшло. І згадувати не хотів. Доки не побачив це відео – ось як мають виглядати змагання для людей на колясках. Хоч можливо і не для всіх підійде, хоча там не складно побачити різні навантаження для людей з травмою в шийному відділі.

А тому дійству – ганьба! Накипіло.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 9

    1. Я вважаю недоречним вказувати організацію, хто їздить по таких заходах зрозуміє. Я лише хотів наголосити, що на спортивних заходах алкоголю не місце. Хто не вміє керувати собою має бути відправлений додому, тоді мабуть не буде поганих вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як мають виглядати змагання для людей на колясках

log in

reset password

Back to
log in