Як в Бучі зробити флюорографію на колясці?


Нарешті я зробив відео. Одразу попереджаю – роблю як вмію, тому не дуже цей… Сподіваюся буду стабільніше тепер знімати і викладати!

В рамках проходження транспортної комісії мені було потрібно зробити флюорографію, яка знаходиться окремо від поліклініки в приміщені денного стаціонару та діагностичного відділення міста Буча.

Не дивлячись на те, що відділення було відкрито всього два роки тому, належної уваги щодо доступності для маломобільних груп населення приділено не було – до входу підійти неможливо через відсутність пониження бордюру, пандус має невідповідний кут нахилу та поручні також встановлені з порушеннями. Аналогічні проблеми має і другий вхід за виключенням того, що там поручні взагалі відсутні.

Я був трошки здивований тим, що до цього люди на колясках робили флюорографію тільки стоячи, тому лікар певний час вагалася і навіть обурилася – яким чином вона мені зробить флюорографію, якщо я не можу встати, але потім згадала про існування рентгену – там мені навіть не довелося нікуди пересідати. Тобто можна зробити висновок, що люди на колясках, які мешкають в Бучі або всі можуть встати :), або ніколи не робили собі флюорографію :(.

В усьому іншому діагностичний центр міста Буча виглядає дуже пристойно – від ремонту до обладнання. Справді дуже приємно вражений!

Про стаціонар на другому поверсі поки не будемо говорити.

Підписуйтеся на мій канал – Канал Пчолкіна

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 25

  1. Думаю у кожного є пригоди з флюорографией і ренгеном …((( Виталик, тобі пощастило що центр новий, а в більшості апарати радянського періоду, це капець!

    1. Ульяна Пчелкина Ми у процесі вибору забудовника, вигідної для нас ціни і т. ін. Дуже сподіваюся, що у вересні вже придбаємо… а ви саме де проживаєте?

    2. Наташа, дуже і дуже обережні будьте з комплексами які тільки будуються, зараз дуже незрозуміла ситуація з землею ними, нашого мера щимлять за то. В більшості випадків вона виділена з порушеннями.

    3. Наталия Митяева спробую промоніторити квартал 2 чергу) Маю занепокоєння що там не все добре з доступністю, в першій точно.

    4. Наталия Митяева стоїть мертвий наскільки я пам’ятаю вже дуже давно, ми туди не їздимо зараз, він за Бучею, то вже Ворзель фактично

  2. У нас есть тоже забавная история про флюорографию. Поднимающегося стула, как впрочем и стула без спинки в поликлинике не нашлось. Поэтому я становилась на четвереньки, Маша перелазила мне на спину и мы выполняли команды выше-ниже-левеее-правее при помощи моей спины

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як в Бучі зробити флюорографію на колясці?

log in

reset password

Back to
log in