Як забезпечити себе водою з автоналивом вдома? ⠀ Всім відомо, яка у нашій країні…Як забезпечити себе водою з автоналивом вдома?🚰

Всім відомо, яка у нашій країні якість води з-під крану, тому абсолютна більшість використовує різноманітні фільтри для її очищення. У великих містах досить розповсюдженою практикою є придбання питної води у великих 18-літрових бутлях.

Існує багато як механічних, так й електричних варіантів, але далеко не кожним може самостійно скористатися людина з інвалідністю. Доволі популярним девайсом є бездротовий акумуляторний електричний дозатор водяного насоса з кабелем USB (3LIFE Automatic USB Mini Touch Switch Water Pump Wireless Rechargeable Electric Dispenser Water Pump With USB Cable).

Даний варіант зручний для більшості людей, не тільки з інвалідністю, адже процес подачі води максимально автоматизований. Заряджати помпу можна від USB, а також, є багато інших варіантів від мережі.

Чи користувались Ви такою фішкою?


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Як забезпечити себе водою з автоналивом вдома? ⠀ Всім відомо, яка у нашій країні…

log in

reset password

Back to
log in