Який санаторій обрати або шийники не можуть бути принциповими Друзі, прям термі…Який санаторій обрати або шийники не можуть бути принциповими

Друзі, прям терміново, зараз йду в управлінні соціального захисту обирати санаторій. Вперше за сім років маю плани поїхати суто для того, щоб подивитися що воно таке зараз. Чув багато, дуже багато, поганого!
Порадьте куди писати, хочу найкраще з того, що є, щоб оцінити масштаби… Фото з санаторія Пирогова, місцеві тьотушки мене дуже любили і постійно малювали на мені всякі штуки, чому я був дуже радий. Особливо коли воно підсихало і починало чухатися.
Примітка: грязі мене не цікавлять взагалі, важливо що пропонують по реабілітаціі людині, яка має травму 12 років.Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 8

  1. Жемчужина у моря Одесса) Лечение меня сильно не интересует, а вот отдохнуть в Одессе, это что то) Колорит наций грузины, евреи, молдовани это что то))) Если есть желание или деньги можно и на пляж для колясочников смотаться, до него 3км. Но продуктам если надо, на территории сан. есть магазин, либо за территорию, тоже местный маг, ну или в город… Ну или Очаков, санаторий на берегу моря, маг рынок и атб вообще рядом… питание хуже чем в Одессе, с санитарами беда везде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Який санаторій обрати або шийники не можуть бути принциповими Друзі, прям термі…

log in

reset password

Back to
log in