#ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ – #ДАЙВІНГ. Частина 1#ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ – #ДАЙВІНГ. Частина 1

Повна версія: https://youtu.be/5JDFjkLWy20

В лютому 2017 року ми нарешті вирвалися відпочити, по справжньому і вперше, а не як деякі думають, що на ТАР чи інших семінарах ми маємо відпочинок. Це не санаторій, зовсім, там не лікують, не роблять грязі та інші нікому не потрібні процедури, а відпочинок ЗВИЧАЙНИХ людей – просто сонце, море, басейн і декілька виходів “в люди”.

Це друге відео, вихід в Червоне море та дайвінг. Це була буквально мрія Уляна Пчолкіна, тому ми не могли прогавити таку можливість. Температура води зимою досить прохолодна, близько 22 градусів.

Можна відверто казати – вражень повні штани. Інша країна, вдвох на колясках, майже ніхто тебе нормально не розуміє, а в екстренних ситуаціях зовсім ніхто. Екстрім ще той, але воно того вартує!!!

Тому, приємного перегляду, робив коротким, щоб не втомлювалися. Дякуємо нашим друзям Mahmood Toms та Viktoriya Krylova, які зробили цей відпочинок простим і зручним! А також нашій кумі Anna Kushch за доступний готель!)

Далі буде… Підписуйтеся на канал Віталій Пчолкін на YouTube https://goo.gl/SMDUjT

#паралічненько #vlogПаралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

  1. Уляна цю історію розповідала в ролях та обличчях по свіжих слідах, трохи менше року тому. Це було щось, у мене діафрагму спазмувало і я ледь дихала )))

  2. Поздравляю (хоть и с запозданием) с почином в дайвинге!
    Если будет желание продолжить, пожалуйста обращайтесь. Буду рад помочь, если не удастся обучением, то советом и информацией.
    А соберетесь в Хургаду, сообщайте, поныряем.
    :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

#ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ – #ДАЙВІНГ. Частина 1

log in

reset password

Back to
log in