«З корабля на бал»


В суботу, 7 жовтня, в рамках конкурсу Get Me to the Top Ukraine 2017, були презентовані нові категорії в напрямку #UniversalDesign. Їх впровадження пов’язане з необхідністю розвитку суспільства, та адаптації українського простору до потреб людей різних категорій.

Для обговорення цих питань, створення інформаційної платформи, що дозволяла б молодим архітекторам враховувати всі необхідні аспекти, в дискусії прийняли участь представники різних організацій, зокрема, British Council UkraineUNDP Ukraine / ПРООН в УкраїніНаціональна Асамблея людей з інвалідністю УкраїниUAL: University of the Arts LondonSBID Ukraine. Спікери надали вичерпну інформацію, щодо їх вкладу в розвиток універсального дизайну та створили всі умови для подальшої комунікації та допомоги студентам, що мають намір подавати свої робити в категоріях Universal Product Design та Public Space.

В планах організації SBID Ukraine реалізація проекту-переможця на базі найбільшого арт-майданчику країни – « Мистецький Арсенал».

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«З корабля на бал»

log in

reset password

Back to
log in