З Україною в сраці


З Україною в сраці

Чомусь у нас пост, який направлений на обсирання можновладців набирає неабиякої популярності незалежно від його суті. Так і тут, взяли фотку, дописали свої фантазії щодо “цивілізованого світу” і все, популярний пост готовий.

А ще в цивілізованому світі є нормою давати гроші всім людям “з вадами” і “прикутим”, питати що з ними трапилося, паркуватися на місцях для автомобілів людей з інвалідністю, але ОБОВ’ЯЗКОВО вставати на коліна перед ними.

#паралічненько


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
1
0 shares, 1 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
1
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 13

 1. Я надіюсь принц Гаррі хоч спитав у цього чувака: “А шо врачі кажуть? Є хоть якісь надєжди?” Як це робиться у цивілізованому світі.

 2. А потім принц Гаррі мав, як цивілізована людина, перепитати: “І це що? На всю жизнь? А діти тоже такими народяться? А вже женився? Нє? Ну нічого, ти зустрінеш ту, яка тебе полюбить таким, яким ти є!”

 3. А принц Гаррі він такий – чуствітєльний. Як побачить когось з інвалідністю, сразу на коліна стає. Такий у нього рівень цивілізації!

 4. Між іншим, дружина одного з наших президентів також ставала на коліна на одному з телемарафонів перед одним з громадських активістів руху людей з інвалідністю… Так що, нічого штрикати, що ми не цивілізовані.

 5. Українець – люби Гаррі принца!
  Вжизні різне може случиця,
  Но у Гаррі є рижа борода!
  І наявний внутрішній стержень,
  А ще він не їсть Рошен

 6. От якби на фото був син нашого можновладця, то написали б: “Піариться гад, показуху влаштовує, гидко дивитися, краще б грошей дав!..”

  Може вже досить “заглядати до рота “цивілізованим” і робити з них ікону…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З Україною в сраці

log in

reset password

Back to
log in